Néhány apró észrevétel, amit érdemes lenne módosítani:
- a track alatt futó rajzolt vonalak eléggé szögletesek a kanyarokban, ill. sok helyen nem közvetlenül a tracken fut, hanem attól méterekkel arrébb (ezeken a helyeken pl.: N46.325214 E19.590449, N46.326128 E19.559151, de majd mindenhol), keress rá a wiki-ben a húr-módszerre és aszerint nézd át a trackek mentén az új vonalakat. Más, tapasztalt rajzolóknál is láttam már ezt az elnagyolt rajzolási módszert/stílust, nem hinném hogy a földutak ennyire nyílegyenesek lennének. Nem fog összedőlni a világ, ha egy vonal nem 10 hanem 25 nodeból áll majd :)
- a berajzolt track-ben található 5 nyomvonal, ebből négynél nincs időadat a track-pontoknál (ezeknél ráadásul elég ritkán is vannak abban a track-pontok). Mért van ez?
- olyan paramétereket ne adj meg, aminek nem tudod az értékét (pl.: az Erdőspuszta Tájház és Erdei Iskolához vezető földútnál: Utcanev=N/A, Utnev=N/A, From=N/A, To=N/A, MindenElag=0, Ivelve=0, Csatlakozik=0, Numbers0=N/A, de máshol is láttam ilyet), de ezek egy részét a rendszer automatikusan generálja, azt neked nem kell megadni
- ugyanitt a Tajegyseg= paramétert sem kell megadni, elvégzi azt helyetted az upload process
Jelezd ha kész vagy a módosításokkal/pontosításokkal és megnézem ismét![ előzmény: (63995) Bryan, 2013.08.05 14:27:47] |