Fel ugyan nem tölthetem a munkádat, mivel erre jogosultságom nincs, viszont átellenőriztem és a következő megjegyzéseim vannak, ill. a következő hibákat találtam:
1. Ha teheted, a tracket gdb formátumban töltsd fel. Ez sokkal kisebb méretű és nem lassítja annyira a Mapeditben a térkép megnyitását.
2. A vonalas objektumokkal jól boldogulsz, látszik, hogy a Lektor jó barátod.
3. A felületekre még egy kicsit gyúrnod kell. A következő koordinátákon nézz utána, miért is nem fedik egymást:
(47.773144 19.955857)(47.773145 19.955857)
(47.761835 19.997042)(47.761860 19.997058)(47.761878 19.997086)
(47.760818 20.009560)
(47.746816 19.996499)
(47.765284 19.971143)
(47.767501 19.995486)
Mindig ügyelj arra, hogy valamennyi csomópont illeszkedjen egy szomszédos felület csomópontjára.
4. Gyöngyöshalászi község poligonjában keletkezett egy hurok csomópont. Ha megnézed a (47.737054 19.923875) és (47.736910 19.923880) koordináták közti részt, miközben a község poligonja ki van jelölve, rá fogsz jönni a hiba okára. (Akkor jobban látszik ui.)
Sok sikert![ előzmény: (64128) csp187, 2013.08.21 13:55:15] |