Köszönöm Hadidoki a a somogy.mp ellenőrzést. A polygonál valóban kifelejtettem a tájegység paramétert, javítottam. Igazad van a red navaids javításoknál, van mikor +tz-vel érdemes javítani, ha nem egyértelmű a polyline zsák-e vagy nem.
Somogy: http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=23305
Zsigabá
#41749 az alkotó részek láthatóságában a szerver mit állít (vagy úgy hagyja ahogy a rajzoló beállította) azt én sem tudom, de már jártam úgy, hogy POI-nál elfelejtettem 0 vagy 1-re állítani, és újabb letöltésnél, távoli zoom-nál virított, és kitakart sok mindent. Ha valaki erről többet tud….
#41765 Szerintem ha autó elmegy földút, ha nem megy el szekérút. Én javítanám, hisz az van most amit láttál, hogy mi volt régen… Dunaújvárosban, Táborállás környékén egy csomó utat leaszfaltoztak, a térképen jelenleg még szekérútként van. Ezt én is majd átrajzolom. (pl. N46.985454 E18.936322, N46.987324 E18.936918)
Megrajzoltam egy-két összegyült track-et mezőföldre, kérnék rá ellenőrzést ha valaki rá ér.
Az adatlapon próbáltam részletezni rajzolásomat, remélem így könnyebb az átnézése.
Track:
http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=24452
http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=24451
http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=24282
Rajz:
Mezőföld: http://www.turistautak.hu/tracks.php?id=23340
|