turistautak.hu térképrészleteK+ jelzés GPS-szel
[ english
, alfiku hozzászólásai
új hozzászólás | témák listája

Összesen: 1 db hozzászólás

alfikuhozzászólásai | válasz erre | 2008.04.07 14:56:01 (1884)
Sziasztok!
Kezdő vagyok e témában, ezért kérdésem lenne. Ha az SD kártyára, a GARMIN mappába bemásolok egy térkép részletet, elnevezem: GMAPSUPP.IMG-nak akkor az felismeri és müködik. Milyen névvel tudok ujabb térképrészletet feltölteni ez mellé, hogy felismerje?
Az is megoldható lenne, hogy egész Magyarország egyben? Ha igen, azt hogyan?
Segítséget előre is megköszönöm.

Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája


Bejelentkezés név:  jelszó:   tárolás [regisztráció]

Felhasználónevedet és jelszavadat a geocaching.hu oldalon is használhatod!

[ kezdőlap ] [ térkép ] [ + felmérések ~ ] [ + útvonalak ~ ] [ + poi ~ ] [ belépés ] [ faq ] [fórum] [email]

A weboldal működése és tartalma folyamatos fejlesztés alatt áll, köszönettel vesszük az észrevételeket a fejlesztési ötletek oldalon.
A turistautak.hu-ra feltöltött track-eket és a letölthető térképeket, azaz térképi adatbázist az ODbL licencnek megfelelően bárki használhatja.
Minden egyéb anyag előzetes írásbeli engedély nélkül csak magáncélra használható fel. jogi tudnivalók