Szuper, Sándorbácsi! Megnéztem a track-edet. Elsôre egész jó lett!!! Segített valaki?! :-)
Hogy még jobb legyen, tanácsok -
Ha megnézed a track lapot, zayd már dolgozott is rajta. Legközelebb a track feltöltése elôtt még szûrd meg 3 m-re (ezt töbször kell megismételni, nem rekurzív az algoritmus). Ez annyit jelent, hogy a track túl közel lerakott pontjait ritkítja. Feleslegesek és egyáltalán nem javítják a track pontosságát.
N47.96821 E20.48819 pontnál a járt útról letértél Ny-ra, és megtettél 170 m-t. Ilyen esetekben szúrj le egy útpontot (a MapSource fejlécében egy kis kék zászló) és írd be a kitérô útk tipusát és hogy zsákutca vagy még folytatódik.
Látom, három hónappal ezelôtti track-et tettél fel. Legközelebb, ha kimész a terepre, klikkolj szorgalmasan! Útkeresztezôdések közepén, elágazásokban, érdekes objektumoknál, és vagy azonnal beírod a kütyüdbe vagy feljegyzed papírfecnire a tudnivalókat, ami alapján otthon kiegészíted a húzott tracket.
A track lap jobb oldalán olvasható megjegyzéseket is pipáld ki értelemszerûen. Ha elôre egyeztettél valamelyik rajzolóval, pipáld be a 'magam szerkesztem' opciót. Itt az a gyakorlat, hogy az nyitja meg a tájegységet, akinek ott dolga van, ha közben talál nem 'magam szerkesztem' track-et, egybôl berajzolja.
További ilyen trackeket várunk! Fel a sudárvitorlát! :-)[ előzmény: (10003) Sándorbácsi, 2013.01.30 17:30:00] |