A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 3 db érintett vonalból 8 db lett.
Minden rendben. Csak megjegyzések:
Csodálkozom, hogy a Hajnalka és az Öröm utca nem volt berajzolva... Szégyellnem kell magam. Több barátom lakik arrafelé, ismerem a környéket, nem tûnt fel a tuhu hiányossága.
Úgy emlékszem, az Öröm utca NY felé egy keskeny, sötét, kivilágítatlan lépcsôben folytatódik és vezet a Rácz Aladár utcára. Így van?
Valahogy hiányoznak - legalábbis nekem - a Farkasréti temetô bejáratai.
Pl van egy a Hóvirág utcában az orvosi rendelô/patika és a Hajnalka köz buszmegállók között; külön ravatalozó van ott.
És N47.486754 E18.992080 pontnál, a temetô közepén végigrajzolt gyalogút a Hó utcára kapcsolódik, van ott kapu egyáltalán?
A temetô tele van rajzolva utakkal... kellenek is, meg nem is... de csak helyismerettel rendelkezô tudja, hogy a Denevér utcában éjjel-nappal lehet közlekedni, de a többi rajzolt úton csak a temetô nyitvatartása ideje alatt. Ez térképet nézve nem derül ki. Lehet ezen javítani?
A polygonokkal minden rendben.
Jogosztók! Kollégák!
zakany mint mérnökember, gond nélkül kezeli a térképszerkesztô eszközöket, mint kesser (félezer láda találattal) tisztában van a térképi elemekkel. Utóbbi rajzolásai csont nélkül mennek át. Ha elakad, kérdez a fórumon és kérdései jogosak. Amit eddig letett az asztalra, mind hiánypótló munka.
Javaslom részére a feltöltési jog megadását.
[ előzmény: (55213) zakany, 2012.06.02 21:17:16] |