Szép rajzolás. Csak hozzátenni tudok.
A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 10 db érintett vonalból 21 db lett.
N47.944119 E20.610701 - N47.946283 E20.608752 között egy TZ-t rajzoltál.
(1) - A TZ-knek nem adunk Track= paramétert. Nem értelmezhetô.
(2) Nos, láttad, tudod, hogy ott húzódik egy szekérút, sôt, mike andros 18744 sz. túloldali track-jában le is szúr erre egy waypoint-ot. Az ilyen esetekben nyugodtan megrajzolhatod a szekérutat, mert láttad, hogy ott van, de mivel nincs még bejárva, a Track= attribútum 0 értéket kap. Berajzoltam.
Ugyanígy a N47.941469 E20.607310 - N47.941848 E20.606183 közti TZ-t is inkább szekérútnak rajzolhatod Track=0 paraméterrel, ha biztosra láttad az utat.... Nem nyúltam hozzá, mert túl hosszú (94 m) és a másik végénél nincs utalás arra, hol csatlakozhat ID=454384 szekérúthoz.
Ösvényt rajzoltál N48.003616 E20.673584 - N48.008480 E20.677287 között, Kisgyôrtôl Ny-ra. Valóban zsákutca? Mit jelent itt a 'nem út' az ösvény végén? Ha nem tartozik a térképolvasóra, inkább ne vidd fel. Meghagytam.
POI-k elnevezésiben igyekezz minél tömörebb lenni. Hosszú meghatároza'sok zavaróak. Pl 'Kács vár maradványai helyett 'Kács várrom', én csak 'Kács-vár'-t írtam volna :-)
filemanager! Ébresztô![ előzmény: (46042) Lipták Roland, 2011.02.23 21:42:55] |