"... sose lesz rend."
Én nem gondolom, hogy meg lehetne határozni, mi a rend.
Néhány kritériumot azonban megpróbálhatnánk megfogalmazni, hátha segítene abban, hogy véget érjen az a korszak, aminek az volt a "jelszava", hogy mindenki azt csinál, amit akar.
Nemrég jártam Békéssámson határában, és a közel 10 éve változatlan útvonalról kiderült, hogy létező.
Még kvte állította be a P_ ill. S_ jelzéseket, melyeket egy tábla szerint 2005-ben elnyert pályázat alapján festettek fel.
Hogy miért maradt tervezett a valóságban létező útvonal, az egy másik kérdés.
Ha felszabadul a tájegység, átállítom, ott, ahol jártam.
Az igényes pihenőhelyen (geoláda is van a közelben) van egy hatalmas térkép is, meglepően jó állapotban.
Pihenőhely és tábla POI nincs.
A tábla szerinti útvonalak a TUHU térképén tervezettként szerepelnek, az OSM a főútvonalat (P) átvette, jóllehet létezők a kiágazó útvonalak is.
Az alábbi helyen pl. van tábla:
http://www.turistautak.hu/poi.php?id=76177
Az Orosháza - Mezőkovácsháza útvonal (P) határeset, kis jóindulattal jelzett út, de vannak komoly hiányok.
Hogy miért nem járt arra senki közel 10 éve?
Én most jártam, és ha lesz alkalom, visszamegyek. Van sok érdekesség arrafelé, igaz az alföldi túra nem a legvonzóbb.
Én kedvelem.[ előzmény: (6603) Old Eye, 2018.11.14 07:51:08] |