Látod látod, ha ide adtad volna azt az mp-t, már rég tudhatnád.
A jelenlegi verzió úgy készült, hogy wgettel lehúztam az összes mp-t, és abból faragtam ki.
Amire nem árt figyelni az az, hogy a datadsokas utakat ki kell szedni belőle, mert ha azok benne vannak, akkor muszáj lezoomolni Level0-ig a célpont kijelölésénél.
Ha nem teszed, akkor nem megy a tervező.
Ha ezeket az utakat kiszeded, akkor viszont új Endlevel beállítás kell minden 0x1-es útra.
Egyébként a mostani mp kimenetből a pontok felületek kellenek tulajdonságok nélkül, a vonalakhoz nem árt a szélesség paraméter.
Én jobb híján most leszedtem az összes paramétert, mert erre az egyre nem lehet külön szűrni.
A másik gyenge pont a tervezési infó.
A tájegység határokon lévő pontok nem működtek a szomszéd tájegységgel, így az egész routing infot újra kellett generáltatnom a MapEdittel.
Gonoldodm, ha az adatbázis le generálná az egybe mp-t, akkor más lenne a helyzet.
Ennyi.
Ja, a méret miatt a National park felületeket legeneralizáltam kisebb bit mélységre.[ előzmény: (7783) Kolesár, 2006.11.17 05:54:01] |