A szerver üzenete:
A feltöltés sikeresen megtörtént.
A beállításnak megfelelően a tájegység zárolását feloldottuk.
FONTOS: a feltöltött fájlt ne töltsd fel többé! Mindig az adatbázisból frissen, zárolva letöltött anyagon dolgozz!
Megjegyzések:
A közös csomópontokon való átfutás, illetve többrészes vonalak miatt 8 db érintett vonalból 20 db lett.
Egy hibucit találtam: A Zobák-aknától DK felé berajzolt ösvény keresztezi a K+ jelzésű műutat (N46.188674 E18.289857). Nem hoztál létre közös node-t. Javítottam, de ha az ösvény a műút alatt/felett megy át, bocsánat... Ekkor legközelebbi rajzolásodban vedd ki a közös node-t, tegyél arra a vonalra egy pontot, amely a másik felett megy és arra tegyél egy híd POI-t.
A feldolgozott track-et állítsd feldolgozottra, a tanulólapodat, mint tracklapot töröld ;-)
Mecsek tájegységre feltöltési jog megadva.
Levesszük rólad vigyázó szemünket, a térképszerkesztők csapatának tagja vagy! Üdv a tatfedélzeten! :-)
Ezentúl, amint végzel a rajzolással, a munkádat modonly mentsd el (File menü Save as... menüpont Save as type listbox-ból tudod kiválasztani) és ezt kell feltöltened (Tájegységek WEB lap, klikk a zárolt tájegységed nevére).
Ha más tájegységben is akarsz dolgozni - csak szólj!
Kérésünk:
Bármi probléma merül fel, ha kétségeid támadnak - jelentkezz nyugodtan ezen a fórumon!
Mint a feldolgozó csapat tagja, használhatod a MapAuditot. Lektorral ellentétben lassúbb, de mind a három objektumtípuson (pontokon és felületeken is) végez vizsgálatokat, összetettebbeket is. Légy óvatos az üzenetek értelmezésében! Nem minden hiba hiba!
Ajánlom figyelmedbe egy régebbi hozzászólásomat. A lényeg: Mindig őrizd meg, archiváld a rajzolásra letöltött MP file-t!
[ előzmény: (69396) Robi(gyalogtúrák), 2014.10.12 23:40:51] |