Elnézéseteket kérem, ha egy kis plusz munkát okoztam. Az Orszagkozepe.mp adatainak megduplázódása nem tudom hogyan történt. A duplázódáson kívül elfogadható a térkép? A Kiskunsag.mp extra mezőit kiegészítettem a kérdéses vasútvonalat töröltem (még nem töltöttem fel a track-ek közé). További utasításokat várok, hogy mit is tegyek (nem szeretnék újabb kavarodást okozni) Feltöltési joggal (tudtommal) még nem rendelkezem, de szivesen felvállalnám a Kecskemét környéki track-ek feldolgozását, megrajzolását.
A lovastúra-útvonalakkal kapcsolatos javaslatomat továbbra is fenntartom (elkészíteném a Mapedit-be beépülő "ikont", ha megadod a paramétereket).
Sajnos az SRTM adatokból generált szintvonalak az alföldi területeken nem minden esetben segítenek (sem a mikro-, sem a makroformák nem hasonlítanak a valóságos formákhoz). Van-e lehetőség kigyomlálni, kijavítani néhány feltünően rossz szintvonalat, esetleg magába a grid fájlba belejavítva , vagy a mikroformák megjelenítéséhez un. érték nélküli szintvonalakkal kiegészíteni a generált vonalakat. (pl.: N46 54.694 E19 39.873 - a Domb teljesen szabályos csonkakúp, N46 33.430 E19 58.117 - Árpád-halomot egy kis "csalással" 0x0016 gyalogúttal kerítettem körbe (Kiskunsag.mp)[ előzmény: (4444) Kolesár, 2006.04.14 14:53:14] |